Župany

ŽupanyŽupany nikoho neurazí, hodí se v každém věku a ke každé postavě – proto je bez zaváhání můžete vybírat jako dárky pro své nejbližší osoby. Je velmi příjemné se po koupeli zabalit do hřejivého županu z příjemného materiálu. U klasického froté se mohou vytahovat smyčky, ale v současné době se materiály různě míchají a použitá vlákna jsou kvalitní a velmi příjemná na omak.

Oblíbené jsou župany s vlasem – chloupky, po lícové i rubové straně. Délky pod kolena a až skoro na zem umí dokonale zahřát a vysušit tělo od vody. Vybírat můžete z pestrých barev a rozhodnout se lze i pro župany s kapucemi, šálovými límci nebo jen stojáčky u krku. Rozhodující jsou pro výběr materiály a funkčnost. Kvalitní župany vám budou sloužit déle a obstarají potřebný komfort.

Lehké župany sice moc nezahřejí, ale dámská móda je bere jako skvělé doplnění pro svůdné krajkové a saténové košilky i erotické prádlo. Tyto druhy županů jsou většinou v délce maximálně ke kolenům, aby nezanikly svůdné křivky žen. Župánky se vyrábějí z krajek, průhledných materiálů, jemného mikrovlákna a saténu. Ve většině případů si je lze pořídit do sady stejně laděného spodního prádla, košilky a pyžama.

Nezařazené

Comments are closed.