Noční košile a pyžama

Noční košile a pyžamaPyžama a noční košile by měly být především příjemné na spaní. Kousavé, příliš těsné a jinak nepříjemné oblečení na spaní dnes nikoho nenadchne. Oblíbené jsou barevně sladěné komplety trička s kalhotami v různých délkách. Výběr barvy záleží jen na vašem vkusu, nemusíte se řídit žádnými trendy, protože vše je dovoleno!

Luxusní košilky na spaní mají tak obdivuhodné střihy a potisky, že nejedna žena váhá, jestli spíše nejde o skvělé šaty na doma i ven. Příjemné košilky jsou vyráběny z velmi jemné bavlny kombinované s elastanem. Tím pádem jsou velmi příjemné a pružné. Například v sexy tygřím designu si můžete připadat velmi svůdně, v růžové barvě s vyšitými kytičkami zase nesmírně romanticky, v tričku na ramínka a šortkách pohodlně. Nastávající maminky využijí těhotenské a kojící košilky a pyžama. Kojící prádlo je praktické, protože má skryté otvory na kojení.

Velmi oblíbená jsou pyžama a noční košile s obrázkovými motivy pro dospělé. Ženy milují bavlněné košilky na ramínka, které mohou během teplých dnů používat i jako dámské značkové oblečení na doma. Noční košilky zdobí vtipné malůvky, srdíčka, roztomilá zvířátka, květiny.

Nezařazené

Comments are closed.