Korzety a punčochy

Korzety a punčochyKorzety stále letí! Což je dobrá zpráva pro všechny ženy, které si je oblíbily. K dostání je spoustu odvážných modelů. Korzety pořizujte nejen v klasických barvách, ale držte se i módních barev – lila, růžové a lososové. Ženské proporce mohou korzety snadno zvýraznit a zahladit nedokonalosti. Vaše postava může díky vypasovanému korzetu zeštíhlet, což je pro současnou módu ideální pro většinu žen. Můžete je použít i místo topu.

Na erotické prádlo nezapomíná ani móda pro plnoštíhlé a ženy plnějších tvarů si mohou dopřát skoro všechny modely i ve větších velikostech. Mezi materiály vedou síťované modely, saténové a krajkové. Některé korzety se upínají přímo na podvazky a společně s podprsenkou a tangy tvoří žádané komplety.

Punčochy můžete sehnat v klasickém provedení nebo na podvazky či s podvazkovým pásem. Mohou skvěle ladit vaše šaty, ale doplňují i erotické prádlo. Mezi oblíbené druhy patří samodržící punčochy. Velký zájem je i o stejný styl košilky, kalhotek a punčoch. Snadno se stanete divokou kočkou v extravagantním zajímavém modelu. Výstřednost v módě vede! Rozhodně však nepodceňte výběr padnoucího stylu a velikosti.

Nezařazené

Comments are closed.