Dámské šaty, sukně

Dámské šaty, sukněŽeně se vždy zavděčíte květinami, což platí i v módě. Halenky, trička, šaty, kalhoty, klobouky a módní doplňky – vše seženete i s květinovým vzorem, který je oblíbený pro svou pestrost. Květinové šaty byste ve svém šatníku neměla postrádat, protože je využijete při mnoha příležitostech. Velké vzory uvítají štíhlé ženy a módu pro plnoštíhlé uspokojí menší tvary kytiček a drobných kvítků. Žádná květinová víla by ale neměla být nevkusná, v žádném případě nekombinujte různé květinové vzory v jednom outfitu!

Květinová trička se hodí k jednobarevným sukním ve všech délkách. Mnohé nadchne džínová sukně s květinovým vzorem. Dívky se štíhlým pasem potěší květinová zvonová sukně s vysokým korzetovým elastickým pasem se šněrováním. K sukni můžete vybrat jednobarevná trička nebo tílka z barev kvítků na sukni.

Boty pasující k šatům a sukním jsou stále nápaditější. Elegantní boty budou sandály se zipy, řasením a šněrováním. Obuv je nakloněna i netradičním materiálům – například krajce. Krajkové doplňky vám předvedou boty v romantickém stylu. Neobyčejně si budete připadat na vysokých podpatcích a v lodičkách s páskovými řemínky.

Nezařazené

Comments are closed.