Dámské oblečení a móda

Dámské oblečení a módaDámské oblečení se stále inovuje a vylepšuje. Jeden rok jsou na vrcholu halenky s volány a další rok potištěná trička. Všeobecně ale platí, že současná dámská móda nepotřebuje žádné zákazy – obléknout si můžete skoro všechno, protože důležitý je pocit pohodlí. Během letního parna využívejte topy, košile a halenky ze vzdušných a lehkých materiálů. Eleganci vám zajistí jemné volány, asymetrické střihy a různé ozdoby. Halenky vybírejte s výraznými vzory – hodí se do společnosti i do zaměstnání, kdy mohou ozdobit jednobarevný kostým.

Pokud nedáte dopustit na jednobarevnost, sáhněte po béžových, starorůžových, světle šedých a bílých barvách, protože tyto barvy sluší ženě v každém věku.

U spodního prádla vede z materiálů krajka, satén, průhledné materiály a hojný výběr barev. Módní je erotické prádlo, které si dopřává stále více žen. Dámská móda se zaměřuje i na boty. Stále frčí řemínky, pásky a ozdoby – kamínky, kytičky, korálky, výkroje, přezky, mašličky. Moderní je džínový, safari, vojenský i námořnický styl. Stylová je lehká obuv z přírodních materiálů na klínovém podpatku. Nejčastěji se jedná o imitace korku a spleteného lýka.

Nezařazené

Comments are closed.